Objavljeno 2020.05.06

Internacionalna privatna gimnazija Mostar

Internacionalna privatna gimnazija s pravom javnosti (IPG) sa sjedištem u Mostaru, Blajburških žrtava 100 prva je ustanova ovog tipa na području cijele Hercegovine.

Vođeni idejom kako škola treba biti mjesto gdje se učenici i roditelji osjećaju ugodno i prihvaćeno bez obzira na moguće različitosti ili poteškoće u svom svakodnevnom radu potičemo postupke prilagođene individualnim sposobnostima, potrebama i interesima djeteta, uvodimo inovativne metode rada te njegujemo pozitivne interakcije profesora i učenika kako bi razredno okružje bilo poticajno, a učenici uživali u radu.

Cilj nam je stvoriti razredno ozračje koje potiče motivaciju, stvaralaštvo, inovativnost, odgovornost i zadovoljstvo, u kojem djeca različitih sposobnosti uživaju u radu i u kojem nema mjesta za neuspjeh.
Poruka je poslana. Javit ćemo vam se ubrzo.